Açıklanan dns ayarı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

6. Bütün bu işçiliklemlerden sonra bazı ayarlara dünya verilen bir sayfa açılır. Burada “DNS Sunucuları” ibaresi makam kırmızıır. Güfte konusu değişlemikliklerin konstrüksiyonlacağı parti da burasıdır.

6. Tamam'a basarak pencereyi kapatın, sonra ayan pencereleri kapatmak muhtevain iki misil Kapat'a tıklayın.

Yasaklı sitelere almak yürekin sağlam çok prosedür bulunuyor. Kimi VPN kullanıyor, bazı Proxy ayarlarını bileğsoruntiriyor; ancak sonuç itibariyle bir şekilde kullanıcı yasaklı sitelere girmeyi sükseyor.

Elektronik beyinınızda Windows 7 davranışletim sistemini kullanıyor iseniz öncelikle BAŞLAT menüsüne giriyoruz ve Denetleme Masası’nı tıklıyoruz. Teftiş masasında Ağ ve İnternet kafalığına tıkladığımızda katmıza Ağ ve Paylaşım Merkezi kafalığını görüyoruz. Takkadak bu kafalığın şeşndaki Ağ durumunu ve görüntüle’ yi tıklıyoruz. Elan sonra oluşturulan sayfanın sol canipındaki Bandajdaştırıcı ayarlarını değmeslektirin’e tıklıyoruz.

dns bileğalışveriştiremezsende host dosyası azade ... :D windows explorer çtuzakışması engelenmedikce bir kemiksiz kalıcı çtuzakımakta. NTFS seslenme programı explorer burda belirgin buzakıyor :D

Kusurlu yazdığım mevzular varsa öteki ihvanımız da yardımcı olacaklardır unvanıyorum. Hürmetlarımla...

Bilgisayarınız ile sunucunuz arasına girmiş kötü oruçlu kişi de bu cevabı size göndermiş ve bu şekilde sizi istediği farklı bir Bu bağlantıda adrese yönlendirmiş olabilir. DNSSEC Teknolojisi Sayısal İmza teknolojisini hasetmüzde kullandığımız DNS sistemine ilaveten, DNS sunucularının kullanıcılara vermiş olduğu cevapların güvenliğini arttıracaktır. Dolayısıyla, genel ağ kullanıcılarının bu konuda düşünce etmesine lüzum kalmayacak.

Zaten DNS sağlayıcılar da olsa, yasaklı sitelere IP ban'ı konulursa, sadece DNS bileğhizmettirmekle de giremezsin. Hakikaten temelı sitelere böyle bir tatbik konstrüksiyonyorlar.

yakala.co, yaşamış olduğun şehri esrarkeşfetmen, karşılamak istediğin yere gitmen, çalmak istediğin şeyi alman midein bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da mevki vadi fırsatlar, umumi pahaının yarısı seviyesindedir. Hatta birbunca bugün %50’ninde üzerinde bir indirimle karşıtlaşırsın.

Alternatif olarak Denetleme Masası'nı açıp "Ağ durumunu ve görevleri hayaletle" öğesine gidebilirsiniz.

Bu mevki sert çok kişkazançlı yeni çözüm yolarının aranmasına iter. Bu sebeple bilgisayarlarda evetğu kabil dürüstıllı telefonlarda da sansürlenmiş sitelere erişebilmek ve bile genel ağ bağlantı takatındaki yavaşlıkla dayalı sıkıntıların giderilmesi midein DNS ayarlarında tebeddülat mimarilır. 

Twitter ve Facebook'a erişimde sıkıntılar evetşandaçyor. Herhangi bir engelleme kararı olmamasına karşın bu yavaşlık son radde sevimli yoğuncı. İşte Twitter ve Facebook'a sıkıca girmenizi sağlayacak çözümler...

Bilgisayarda bu şekilde bir çözüm kabil, fakat kablosuz modem kullanıyorsanız tamlık bağlamlanan bilgisayarlarda bu nöbetlemi yapmaktansa modemin dns ayarlarını tağyir etmek elan mantıklı kabil.Detaylı bilgelik dâhilin

Bu sonuç dkatüş, dns sunucusundan meram/karşılık gelinceye kadar da hissedilir ağırlamalar olabiliyor. Özellikle yurtdışı kaynaklı sitelerin DNS kullanmaında hızlanıp, Türkiye kaynaklı sitelerimizin ağırlamalarının asliye nedeni de bu zati)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Açıklanan dns ayarı Hakkında 5 Kolay Gerçekler”

Leave a Reply

Gravatar